Genel Merkez Yöneticilerimizden Güney Doğu Ziyareti

Genel sekreterimiz Harun Erbay, Genel Başkan yardımcımız Birol Tamer ve Suriye Saha Sorumlumuz Barış Karacaoğlu bir dizi ziyaretler ve görüşmeler kapsamında Suriye sahası ile ilgili kamu kurumlarını ziyaret ederek görüşmeler gerçekleştirmiştir. İlk olarak Hatay’daki kamu kurum ve kuruluşlarıyla görüşüldü.
Ayrıca bu ziyaretler kapsamında da Hatay il başkanımız Fethullah Gazioğlu ile görüşülerek yapılan ve yapılacak olan faaliyetler konusunda istişareler yapıldı ayrıca Fethullah Gazioğlu’na Hatay il temsilciliği yetki belgesi takdim edildi. Fethullah Gazioğlu başkanımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyor. Yeni görevinde başarılar dileriz.
Daha sonrasın da Kilis’e geçilerek oradaki kamu kurumları ve kuruluşları ziyaret edilerek görüşmeler gerçekleştirildi. Kilis’in ardından Gaziantep’e geçilerek Gaziantep il başkanlığı ziyaret edildi ve istişarelerde bulunuldu.
Gaziantep il başkanlığı görevine bir süredir yürüten Av. Ömer Kaya görevini Tuğrul Meriç’e devrederek Genel sekreterimiz Harun Erbay tarafından yeni il başkanı olarak atanan Tuğrul Meriç’e yetki belgesini takdim etti. Eski il başkanlığı görevini devreden Av. Ömer Kaya’ya ise teşekkür belgesini takdim ederek bu zamana kadar yapmış olduğu fedakarlık ve hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür edildi. Yeni il başkanımıza görevinde başarılar dileriz. Eski il başkanımız Av. Ömer Kaya’ya hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.
Gaziantep’ten sonra Kahramanmaraş’a hareket eden yöneticilerimiz il başkanımız olan Dr. Fatih Bozdoğan ile görüşerek istişareler de bulunuldu. Kendisine il temsilciliği yetki belgesi takdim edilerek başarı dileklerinde bulunuldu. Ardından yöneticilerimiz tekrar Kayseri’ye hareket ederek Güney Doğu ziyaretini sonlandırdı.
Whatsapp
Harun Erbay
Harun Erbay
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1