TÜRK EĞİTİM SEN GENEL MERKEZİNE YESEVİ’DEN ZİYARET

TÜRK EĞİTİM SEN GENEL MERKEZİNE YESEVİ’DEN ZİYARET

Yesevi Yardım Hareketi Derneği Yöneticileri, Türk Eğitim Sen Genel Merkezini ziyaret ederek, bir gurup görüşmeler yaptı.
Yesevi Yardım Hareketi Genel Başkanı Sayın Mahmut Cömert, Genel başkan yardımcıları M. Salim Nursaçan, Akın Kaya ve Hakan Pekel, Türk Eğitim Sen Genel Merkezini ziyaret etti. Genel Başkan Sayın Talip Geylan tarafından kabul edilen heyetimiz samimi bir görüşme gerçekleştirerek, ‘’Gönül Coğrafyamız ve Biz’’ isimli kompozisyon yarışmasını tanıttı. Türk-İslam dünyası geniş bir coğrafyaya hakim olduğunu belirten heyetimiz yeni nesillere bu coğrafyanın kültürel olarak öğretilmesi ve içselleştirilmenin gerekli olduğu vurgulandı.
Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip Geylan Bey’de böyle güzel bir yarışmanın hedefine ulaşması için elinden geleni yapacağını ifade ederek, eğitim alanında en güçlü sendika olarak Türk Eğitim Sen İl Başkanlarına yarışmaya destek vermeleri konusunda gerekli duyuruları yapacağını bildirdi.
Bu konuda bizlere desteğini esirgemeyen Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Talip Geylan Bey’e ve yöneticilerine kalbi teşekkürlerimizi sunarız.

Whatsapp
Harun Erbay
Harun Erbay
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1