Vizyon Üniversitesi Ziyareti

Haziran ayı başında Kayseri’de ağırladığımız Makedonya Uluslararası Vizyon Üniversitesi Yönetimine iade-i ziyarette bulunduk.

Ziyaret Genel Başkanımız Mahmut Cömert ve Yüksek İstişare Kurulu üyemiz Sn. Prof. Dr. Murat Tosun tarafından gerçekleştirildi.

Uluslararası Vizyon Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Fadıl Hoca, Rektör Yrd. Mensur Nuredini ve Şar-Vardar Vakfı Başkanı Mefail Recepi tarafından ağırlanan heyetimiz, üniversiteyi gezerek bölümler ve yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler aldılar. Vizyon Üniversitesi ve Yesevi Hareketi olarak birlikte yapılabilecek projeler hakkında da konuşulan ziyaret ile ilgili Genel Başkanımız Mahmut Cömert; ”Türkiye dışında Türkiye Türkçesi ile eğitim yapma hakkına sahip tek üniversite olan Uluslararası Vizyon Üniversitesinin Milli ve Vizyon Yönetimi ile birlikte olmak bizim için büyük bir şereftir, İnşallah böyle bir yüksek misyonu üstlenen Vizyon Üniversitesi ile birlikte projeler yapmak en büyük arzumuzdur. ”Dedi. Program heyetimiz onuruna verilen yemek ile sona erdi.

Whatsapp
Harun Erbay
Harun Erbay
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1