Yesevi Hareketi Arama Kurtarma, Afet Hazırlık Haftası Etkinliklerini Arama Kurtarma Köpeği ile Taçlandırdı

Yesevi Hareketi Arama Kurtarma, Afet Hazırlık Haftası Etkinliklerini Arama Kurtarma Köpeği ile Taçlandırdı

[12 Kasım] – Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda 3 gün boyunca devam eden standımızın son gününde, “12 Kasım Afet Hazırlık Haftası” kapsamında Arama Kurtarma köpeğimiz Zehir ile birlikte ekipmanlarımızın tanıtımını gerçekleştirdik. Halkımızın yoğun ilgisiyle karşılaşarak etkinliği tamamladık.

Standımızda, afetlere hazırlık ve müdahale konularında kullanılan arama kurtarma ekipmanları detaylı bir şekilde sergilendi. Bu kapsamda, Arama Kurtarma köpeğimiz Zehir ile gerçekleştirilen tanıtım, ziyaretçilerimizin ilgisini çekti. Vatandaşlarımıza, afet anında alınması gereken temel önlemler ve acil durum müdahale teknikleri hakkında bilgiler verildi.

Yesevi Hareketi Arama Kurtarma olarak, toplumu afetlere karşı bilinçlendirmek ve hazırlıklı olmalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirdiğimiz etkinliklerde, halkımızın yoğun ilgisi ve katılımı bizi memnun etti. Afetlere karşı bilinçli bir toplum oluşturma amacımız doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Halkımıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Whatsapp
Harun Erbay
Harun Erbay
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1